robimy idealne ujęcia

MOMENTY

„Fotografowanie – podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów – nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia.”

„Fotografia jest dla mnie chwytaniem przemijającej chwili, która jest prawdziwa”

fotografia-portretowa, mezczyzna, czarno-biale-zdjecie
Dla wszystkich sesja prywatna Dla wszystkich
Fotografia, w której głównym tematem jest osoba fotografowana. Sesja nie ogranicza się tylko do zdjęcia twarzy, lecz może przedstawiać całą sylwetkę osoby przed obiektywem. Udany, portret opowiada o człowieku, przedstawia emocjie jemu towarzyszące. Sesje portretowe to idealny wybór dla osób, które chcą uzyskać dzięki nim osobistą pamiątkę – w ten sposób ich wspomnienia przybiorą niezwykłą postać. W sesjach prywatnych najważniejsze dla mnie jest wydobycie i uchwycenie indywidualnego piękna. Uważam, że nie ma niefotogenicznych osób. To właśnie staram się pokazywać swoimi zdjęciami.
kobieta, blad, bladynka, blad-wlosy, okulary, zdjecie-portretowe, niebieskie-oczy,
do czasopism, do portfolio, prywatnie sesje modeli/modele do czasopism, do portfolio, prywatnie
Sesje testowe wykonujemy modelkom agencyjnym jak i dziewczynom, które w najbliższym czasie chciałyby podjąć współpracy ze swoją pierwszą agencją modelek. Zadanie fotografa polega na jak najbardziej korzystnym przedstawieniu zarówno urody, charakteru, jak i umiejętności pozowania modelki. Sesja testowa jest to taka sesja, w której największą rolę gra NATURALNOŚĆ ! Najważniejsze jest wydobycie i uchwycenie indywidualnego piękna i charakterystycznej indywidualności.

WiERZĘ, ŻE NIE ISTNIEJE NIEFOTOGENICZNOŚĆ

Amerykański fotograf Arnold Newman mawiał, że fotografii nie robi się aparatami. To tylko narzędzia. Obrazy natomiast powstają w sercach i świadomości. W fotografii niezbędna jest otwarta i wiecznie poszukująca wyobraźnia. Aby móc robić piękne zdjęcia, trzeba to czuć, mieć wyostrzone zmysły i cierpliwość.

Tak naprawdę nie ma osób niefotogenicznych, są tylko źle sfotografowane. Każdego można sfotografować, tak, że będzie wyglądać świetnie, wystarczy spędzić trochę więcej czasu z daną osobą podczas sesji by dopasować odpowiednie ujęcie przedstawiające ją w jak najlepszym świetle.

użyj KODU ZNIŻKOWEGO PODCZAS ZAKUPU

skorzystaj ze specjalnej limitowanej oferty

0
DNI
0
GODZIN
0
MINUT
0
SEKUND

masz pytania?

Masz jakieś pytania czy wątpliwości? Chętnie z Tobą porozmawiam. 

+48 604-991-319

kontakt.lmajewski@gmail.com

Context Menu is disabled by theme settings.