Co mogę dla Ciebie zrobić? Oferta

Swoim klientom oferuję szeroki wachlarz usług w różnych kierunkach. Ktoś uważa, że zawodowy fotograf powinien skupić się na jednym rodzaju fotografii, ale w swojej praktyce zdobyłem wystarczająco dużo doświadczenia, aby czuć się pewnie w kilku różnych kierunkach.

fotografia-portretowa, mezczyzna, czarno-biale-zdjecie
Dla wszystkich sesja prywatna Dla wszystkich
Fotografia, w której głównym tematem jest osoba fotografowana. Sesja nie ogranicza się tylko do zdjęcia twarzy, lecz może przedstawiać całą sylwetkę osoby przed obiektywem. Udany, portret opowiada o człowieku, przedstawia emocjie jemu towarzyszące. Sesje portretowe to idealny wybór dla osób, które chcą uzyskać dzięki nim osobistą pamiątkę – w ten sposób ich wspomnienia przybiorą niezwykłą postać. W sesjach prywatnych najważniejsze dla mnie jest wydobycie i uchwycenie indywidualnego piękna. Uważam, że nie ma niefotogenicznych osób. To właśnie staram się pokazywać swoimi zdjęciami.
kobieta, blad, bladynka, blad-wlosy, okulary, zdjecie-portretowe, niebieskie-oczy,
do czasopism, do portfolio, prywatnie sesje modeli/modele do czasopism, do portfolio, prywatnie
Sesje testowe wykonujemy modelkom agencyjnym jak i dziewczynom, które w najbliższym czasie chciałyby podjąć współpracy ze swoją pierwszą agencją modelek. Zadanie fotografa polega na jak najbardziej korzystnym przedstawieniu zarówno urody, charakteru, jak i umiejętności pozowania modelki. Sesja testowa jest to taka sesja, w której największą rolę gra NATURALNOŚĆ !
zdjęcia kadry, biur, wydarzeń, na strony ww sesje biznesowe zdjęcia kadry, biur, wydarzeń, na strony ww
Zdjęcia biznesowe funkcjonują niemal we wszystkich możliwych formach publikacji, mediach i serwisach wewnętrznych firm. Napotykamy na nie przeglądając przeglądając strony internetowe czy też na łamach magazynów branżowych. Jedno jest oczywiste – mają przyciągać wzrok i opowiadać taką historię, jaką chcemy sprzedać. Fotografia biznesowa to rodzaj fotografii, który ułatwia stworzyć profesjonalny wizerunek każdej firmy. Jej celem jest przedstawienie zespołu i pokazanie ludzi, z którymi nawiązuje się współpracę.
kobieta, bladynka, biale-tlo, studio, zdjecia-do-sklepu, bizuteria, muszelki
wszystko co zechcesz sesje reklamowe wszystko co zechcesz
Profesjonalnie i kreatywnie budowane sesje fotograficzne na potrzeby kampanii reklamowych są gwarancją skuteczności i rozpoznawalności Twojej marki, kolekcji, produktów, a jakość obrazu w tym przypadku ma ogromne znaczenie. Zdjęcia reklamowe produktów wykonane przez profesjonalistów to dzisiaj już standard w sprzedaży internetowej oraz szeroko pojętej reklamie. Realne odwzorowanie koloru, faktury tworzywa, z którego wykonany jest Twój produkt to klucz do sukcesu w sprzedaży. Szczególnie zdjęcia do sklepu internetowego powinny prezentować najwyższą jakość wizualnego odbioru. Drugim atutem fotografii reklamowej jest dobrze przemyślana aranżacja i dobór tła. Wszystko to pozwala stworzyć ujęcia, które przykują uwagę potencjalnego Klienta.

Według pomyślnie zrealizowanych projektów Poziom moich umiejętności

96%
sesje prywatne
94%
sesje modelingowe
90%
sesje reklamowe
86%
sesje biznesowe

Kontakt i media społecznościoweJak mnie znaleść?

    Powróć do góry
    Zamknij Powiększ
    Context Menu is disabled by theme settings.