Kim jestem? O mnie

Kilka słów o mnie Miło cię poznać

Miło cię poznać, przyjacielu! Nazywam się Łukasz Majewski. Jestem zawodowym fotografem z Warszawy. 

11 lat temu sprezentowano mi na urodziny pierwszy aparat fotograficzny – pamiętam do dziś emocje które to we mnie wywołało. Zacząłem od razu w czasie wolnym zatrzymywać w klatce pejzaże, znajomych oraz wydarzenia w których uczestniczyłem. Moje weekendowe hobby szybko przerodziło się w codzienną pasję, a pasja z kolei w zawód który pozwala mi oferować na co dzień profesjonalne i nietuzinkowe usługi związane z fotografią na terenie Warszawy i okolic.

Ukończyłem studia graficzne w trakcie których pracowałem w znanych zakładach fotograficznych oraz w czasopismach (głównie sesje modeli/modelek, sesje ślubne, fotografię korporacyjną i produktową). Poznałem w tym okresie wielu profesjonalistów dzięki którym odkryłem część tajemnic fotografii. Od tego czasu sam inaczej podchodzę do zdjęć. Fotografia stała się dla mnie sztuką. Sztuką umiejętnego zatrzymywania czasu w obrębie kadru.

0
Sesji zdjęciowych
0
szczęśliwych klientów
0
zrobionych zdjęć

Jak to się dzieje? Proces obróbki zdjęć

Chciałbym Ci pokazać jak wygląda obróbka zdjęć. Czasami nie można zobaczyć wyniku bez bezpośredniego porównania. Pokażę Ci więc porównanie zdjęć przed i po obróbce, gdzie zrobiłem retusz zdjęcia, usunąłem szum tła i poprawiłem jasność kolorów.

Wybrane opinie o mnie Co sądzicie o mnie?

Powróć do góry
Zamknij Powiększ
Context Menu is disabled by theme settings.